Anežka

Site specific interiér Anežky je inspirován prvky nacházejícími se v komplexu Anežského kláštera. Bar je například inspirovaný objektem Františka Skály, který je součástí přilehlé sochařské zahrady. Tvar světelných panelů zase vychází z oken budovy černé kuchyně, která leží naproti vstupu na zahrádku. 

 

Součástí Anežky je obsluhovaný bar, jehož barevnost lze současně se světelnými panely nacházejícími se v prostoru nastavit dle stylu akce či firemních barev. Samozřejmostí je ozvučení s možností připojení mikrofonu.

 
Anežku je možné kombinovat se zahrádkou i prostorem pro akce Vilemína
Anežka a hlavní část zahrádky jsou bezbariérové. 

zorganizuj

u mě Tvojí akci

Toužíš po uspořádání oslavy snů, firemního večírku, na který nikdo nezapomene nebo máš nápad na super akci, ale hledáš neobvyklý prostor, kde ji zrealizovat?

Kontaktní údaje

Termín a čas

vymyslím pro

Tebe catering

Ráda společně s Tebou vymyslím odpovídající catering pro Tvojí akci. Umím boží chlebíčky, ale zároveň Ti dokáži nabídnout i komplexní nabídku pohoštění od snídaně po večeři. 

Catering je možné uskutečnit v každém z mých prostorů a lze ho servírovat přímo na stoly či na vyčleněné cateringové místo.

moje prostory

pro Tvojí akci

K dispozici mám tři prostory, kde můžeš uspořádat svou akci nebo setkání. Můžeš je libovolně kombinovat nebo využít všechny prostory dohromady.

anežka

prostor kavárny

vilemína

prostor pro akce

zahrádka

terasa kavárny

Vychutnej si můj
piknikový koš

Vyzvedni si košík plný dobrot

Od úterý do neděle do půlnoci!

Večery se prodlužují a s nimi i ty moje. Dej si u mě rande, pivo s kámošema nebo zorganizuj svojí narozeninovou oslavu.

Stůl si rezervuj tady a pro akci nad 10 osob se mi ozvi na napismi@anezkapraha.cz