Anežčina zahrádka

Signifikantním prvkem zahrádky je stoletá lípa, která nejenže prostoru dodává jedinečný ráz, ale zároveň ho chrání před všemi druhy přírodních jevů – deštěm, větrem i slunečními paprsky. 
 
Prostor zahrádky nabízí překrásný výhled na rozsáhlou zahradu Anežského kláštera, jejíž součástí jsou sochařská díla českých autorů jako například Karel Malich, Michal Gabriel nebo František Skála.
 
Zahrádku je možné kombinovat s prostorem kavárny Anežka i prostorem pro akce Vilemína. Hlavní část zahrádky i Anežka jsou bezbariérové. 

zorganizuj

u mě Tvojí akci

Představ si akci pod stoletou lípou v uzavřené zahradě přímo v centru Prahy. Tak přesně taková může být právě Tvoje akce, protože moje zahrádka je Ti k dispozici po celý rok pro oslavy, firemní večírky i kulturní vystoupení. Napiš nebo mi zavolej a dáme to dohromady.

Kontaktní údaje

Termín a čas

vymyslím pro

Tebe i catering

Ráda společně s Tebou vymyslím i odpovídající catering pro Tvojí akci. Mohu Tě kompletně pohostit v mé režii nebo společně s mými kamarády z Easy Shpeazy v případě, že si budeš přát komplexnější nabídku jídla.

Catering je možné uskutečnit v každém z mých prostorů a lze ho servírovat přímo na stoly či na vyčleněné cateringové místo.

moje prostory

pro Tvojí akci

Najdeš mě v samém srdci Prahy v komplexu Anežského kláštera. Stylový interiér se u mě mísí se středověkými kulisami areálu, historickou zástavbou i rozsáhlou zahradou, která mě obklopuje. Ráda společně s Tebou vymyslím akci přímo na míru.

K dispozici mám tři části vhodné pro uspořádání akce:

anežka

prostor kavárny

vilemína

prostor pro akce

zahrádka

terasa kavárny

Vychutnej si můj
piknikový koš

Vyzvedni si košík plný dobrot

moje prostory
pro Tvoji akci

Hledáš místo pro jedinečnou oslavu narozenin nebo firemní večírek

Napiš mi nebo zavolej a společně to vymyslíme!

napismi@anezkapraha.cz
+420 728 054 436